پزشکی

طراحی سایت پزشکی

سایت پزشکی خود‌ را راه‌اندازی کنید و از تخصص ما توی این راه استفاده کنید

طراحی سایت پزشکی

مزایای سایت پزشکی

مقرون به صرفه بودن

به جای هزینه های هنگفت تبلیغات قدیمی مثل بنر تراکت و ...میتوان با هزینه کمتر سایت خود را راه اندازی کنید

قابل دسترسی تمام وقت

همه مردم در تمام 24 ساعت میتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند

افزایش درآمد

روزانه میلیون ها نفر دنبال خدمات پزشکی مختلف هستند و شما با داشتن یک وب سایت می توانید مراجعه کنندگان خود را چندین برابر کنید

بازار یابی

سریع ترین راه برای بازار یابی و فروش محصولات و اضافه کردن ارزش به سازمانتان

طراحی سایت پزشکی
خدمات

چرا سایت پزشکی؟؟

همانطور که اشاره شد، کاربران امروزه علاقه دارند که کارهای خود را بصورت اینترنتی انجام دهند.
با پیشرفت تکنولوژی و استفاده همگانی از اینترنت، فرصت بسیار مناسبی برای همه کسب و کارها فراهم شده که بتوانند خدمات خود را با شیوه ای نوین به کاربران خود ارائه نمایند.
ویژگی هایی نظیر ارائه خدمات بصورت تمام وقت و 24 ساعته و همینطور دسترسی در تمام نقاط شهر، باعث این اتفاق شده است. در این بین جامعه پزشکان می توانند با طراحی سایت پزشکی حرفه ای و یا طراحی سایت برای مطب از مزایای بسیاری برخوردار شوند.

امکانات و خدمات

امکانات طراحی سایت پزشکی ما

طراحی سایت برای پزشکان

طراحی سایت پزشکی مخصوص پزشکان سایت ها با توجه به نوع کاربرد و طراحی که دارند به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند: درمانگاه، کلینیک کودکان، خدمات دندانپزشکی، قلب و عروق، عمل جراحی، اپتومتریست، آزمایشگاه، بیمارستان عمومی، جراحی زیبایی، دامپزشکی، روانپزشک، فیزوتراپیست و ...
برای طراحی سایت پزشکی باید مراحل مشخصی انجام شود.
در مرحله اول کارفرما باید یک جلسه حضوری را برگزار کند و تمامی نیازها و اهداف خود را به شرکت طراحی سایت اعالم کند. سپس شرکت طراحی سایت موظف است به منظور انجام طراحی سایت پزشکی تحقیقات و بررسی های الزام را انجام دهد و دید کلی از نیازهای اصلی کارفرما به دست آورد.
در مرحله بعد باید نقشه کلی )وایر فریم( سایت پزشکی طراحی شود.
در این مرحله ساختار اصلی، نوع چیدمان هر بخش از سایت مشخص می گردد.
پس از توافق های اولیه در مورد نقشه ساختار سایت، در رابطه با عناصر و المان های بصری سایت صحبت می شود. در نهایت رنگ، طرح گرافیکی و نوع قالب سایت با توافق با کارفرما انتخاب و در مرحله نهایی، طراحان و برنامه نویسان، ساختار تایید شده از سوی کارفرما را به یک سایت استاندارد تبدیل خواهد کرد. با مراجعه به سایت پزشکی بیماران می توانند سواالت متداول خود را به جای تماس با منشی و کارمندان بیابند

برند سازی

پزشکان با داشتن وب سایت خوب و جامع می توانند خدمات خود را در دنیای اینترنت به هزاران مشتری معرفی کنند و با این کار شهرت و اعتبار وب سایت خود و کسب و کارشان را افزایش خواهند داد به گونه ای که کسب و کار آنها دارای اعتبار تجارتی بالایی خواهد شد.

امکان نوبت دهی آنلاین

شما با استفاده از این گزینه میتوانید نوبت ها هر روزتان را ثبت کنید و به طور خودکار تمامی نوبت ها را ثبت و ساعت بندی کنید و تعداد نوبت های هر روز را مشخص کنید.

امکان فروش تجهیزات پزشکی

با قسمت فروشگاهی شما تمامی محصولات خود را با قیمت های پیشنهادی وارد سایت میکنید و مشتریان میتوانند آن کالا را در سبد کالای خود داشته باشند و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهند.

ارتباط با بیمار

امکان ارتباط با بیمار و توضیح مراحل انجام هر نوع عمل و مشاوره قبل از عمل به بیماران

دسترسی کابران به مقالات

همچنین افرادی که بیمارنیستند نیزمی توانند در زمینه بیماری های مختلف مطالعه داشته باشند و با کسب اطالعات علمی از پیشروی بسیاری از بیماری ها پیشگیری کنند.

ایجاد پرونده کاربر

که به پزشکان این امکان را میدهد تا به راحتی پیشینه و سابقه ی بیماری یک بیمار را در پنل مربوط به آن بیمار ثبت کرده تا او نیز با دسترسی داشتن به این بخش امکان مشاهده شروع بیماری اش تا دوران نقاهت و درمانش را داشته باشد.همچنین بیمار می تواند تحت نظر چندین پزشک باشد و پزشکان مختلف با تبادل اطالعات خود بهترین راه درمان و مفیدترین داروها را برای او در نظر بگیرند.

ثبت سفارش طراحی سایت پزشکی

با سایت هیراد رایان همین الان سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید و یکی از برترین های حوزه تخصصی تان باشید.

اجزای اصلی سایت پزشکی چی هستن

طراحی سایت پزشکی باتوجه به کارکرد سایت انجام می شود و با توجه به این نکته که این سایت ها دارای کابردهای متفاوتی هستند صفحه نخست آن ها با هم فرق خواهد کرد؛
اما عمدتا سایت های پزشکی شامل قسمت های:
درباره ما
در این قسمت پزشک در مورد توانایی های خود صحبت کرده، از افتخارات خود می گویید. البته در این قسمت پزشک برای جلب توجه بیماران می تواند رزومه تحصیلی وکاری خود را به نمایش بگذارد.

تماس با ما
این قسمت شامل فیلدهایی است که بینندگان سایت و کاربران می توانند نظرات، انتقادات وراهنمایی های مورد نیاز از پزشکان را دریافت کنند.

رزرو آنلاین
این قسمت در صورتی که برای یک پزشک استفاده شود از ویژگی خاصی برخوردار نخواهد بود و فقط به منظور رزرو نوبت از آن استفاده خواهد شد.
اما در بیمارستان ها این بخش خود دارای چند آیکون دیگر از قبیل جستجو پزشک، تفکیک پزشکان از لحاظ تخصص و رزرو آنلاین خواهد بود.
در سامانه هایی مثل علاوه بر موارد ذکر شده این قسمت دارای آیکون انتخاب نوع محل درمان هم هست.

اطلاعات پزشکی و تحقیقات
این قسمت در بیشتر سایت های پزشکی بایستی وجود داشته باشد، زیرا مقالات علمی در مورد بیماری ها و درمان آنها، درمورد دانشگاه های پزشکی، روش های جدید درمان و داروهای جدید که حاصل تحقیقات دانشجویان این دانشگاه ها هم هست نیز در اختیار کاربران می گذارد.

ثبت کاربر
برخی سایت های پزشکی برای این که بیماران وپزشکان از قسمت های مخصوص به خود استفاده کنند و نیروها وبیماران جدید در سامانه اینترنتی آن ها ثبت شوند این قسمت را در سایت خود قرار می دهند.
بیماران با عضویت در این قسمت امکان رزرو آنلاین و رهگیری آن را خواهند داشت.
پزشکان نیز در این قسمت می توانند مطلب جدیدی در سایت بگذارند و یا برخی از صفحات را پاک کنند.

ورود و خروج کاربر
کاربرانی که از پیش در سامانه سایت پزشکی قبل ثبت نام کرده اند از این قست وارد سایت شده و از امکانات آن بهره برده در نهایت خارج می شوند.

موتور جستجو
گاهی اوقات یک سایت پزشکی دارای صفحات وآیکون های متعددی است. در این قبیل موارد داخل سایت جعبه جستجو قرار می دهد تا مراجعین به راحتی به دنبال آنچه هستند بگردند.