درباره ما

درباره شرکت هیراد‌ رایان‌ افزار

تاریخچه شرکت هیراد رایان افزار

شرکت هیراد رایان افزار در سال 1396 تاسیس شد و از همان سال اول کار خود را در طراحی وب سایت‏‏ های مختلف شرکتی، فروشگاهی و آموزشی شروع کرد. این شرکت با تیمی جوان در عرصه کسب و کار های اینترنتی با ارگان های بزرگی چون هلال احمر، نظام پزشکی، قوه قضائیه، انجمن پزشکان عمومی و کانون کارشناسان دادگستری همکاری داشته و کارنامه درخشانی در تولید انواع نرم افزارهای تحت وب (iranMD، sap.irimc،pollBox) کسب کرده است.

تماس با ما

خدمات و فعالیت‌های شرکت هیراد

مشاوره رایگان:
شما میتوانید برای راه اندازی کسب و کار خود قبل از هر اقدامی یک مشاوره اختصاصی و درجه یک در مورد شرایط و امکانات طراحی و ساخت وب سایت خود دریافت کنید. کافیست شماره تلفن خود را در فرم تماس با ما وارد نمایید و یا با شماره های کارشناسان در امر مشاوره تماس بگیرید.

طراحی وب سایت:
هر کسب و کاری که دارید (شرکت، فروشگاه، سازمان) برای مدیریت بهتر، به روز بودن و تبلیغات موثر شما نیازمند سایت اختصاصی برای خود هستید .که ساختاری متفاوت و محتوای قوی داشته باشد متخصصین ما این کار را برای شما ساده کردند و در تمام مراحل در کنار شما هستند.

سئو و بهینه سازی:
شما دیده نمی‏شوید، اگر در صفحه اول گوگل نباشید. ما می توانیم شما را به صفحه اول موتورهای جستجو بیاوریم این منطقی ترین سرمایه گذاری شماست. برای بهینه سازی سایت خود در موتورهای جستجو متخصصین ما در کنار شما هستند.

طراحی اپلیکیشن موبایل:
یکی از راه های دیگر کسب و کار اینترنتی و دسترسی به اطلاعات استفاده از گوشی همراه است که همیشه در دسترس شما است در صورتی که می خواهید محصولات و خدمات شما دیده شوند و افراد بتوانند شما را بیابند و از آنها استفاده کنند پیشنهاد ما طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایلی برای کسب و کار شما می باشد که کار را ساده میکنند و سود شما را افزایش می دهند.

طراحی پرتال:
ما در کنار شما هستیم، با طراحی سامانه های اختصاصی برای سازماندهی و طبقه بندی داده هایتان، تا کاربران به صورت آنلاین به راحتی و دقیق تر و با صرف وقت کمتر، منابع مدنظر خود را از موتور‏های جستوجوگر پیدا کنند .